Sepetim Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Müşteri Hizmetleri

1
Site Kullanımı
Satış Sonrası ve iade işlemleri
Sipariş Takibi Nasıl Yapacaksınız?
Sipariş Temin Süreleri
Ürün iade işlemleri
Teslimat Hakkında bilgiler
Kargo ücretleri
Garantili Şartları ve Sorunlu ürün değişim prosdürleri
Garanti kapsamı dışı işlemler
1
Ödeme İşlemleri
Yasal Şartlar
Alışveriş Güvenliği
Ürünler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Kargo Bilgisi
1

Satış Sonrası ve iade işlemleri

Garantili Şartları ve Sorunlu ürün değişim prosdürleri

Duvarsticker.com tarafından satılan tüm ürünlerin orijinal olmakla birlikte üretici  garantileri bulunmaktadır. Ürün ayrıntı sayfasında aksi belirtilmedikçe tüm ürünlerin garanti süresi en az 2 yıldır. Ürün garantileri ile ilgili düzenlemeler tüketici hakları yasasında bulunan maddeye göre belirlenir. (Bknz. Yasal Haklar)

İlk 30 gün içerisinde arızalanan ürünlerin duvarsticker.com’un anlaşmalı olduğu kargo firmaları tarafından gönderilmesi durumunda kargo ücreti duvarsticker.com tarafından karşılanacaktır.

Yeni alınan ürünlerin ambalajından arızalı çıkması durumunda, ürünün orijinal ambalajı ve diğer aksesuarları ile birlikte eksiksiz, alındığı gibi daha öncesinde Arıza Bildirim Formu doldurulup onay aldıktan sonra, duvarsticker.com’a faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Gönderim sırasında ürünün orijinal ambalajı üzerinde etiket, bant, yazı vb. olmamalıdır. Ambalajı uygun olmayan ürünler  firma tarafından kabul edilmeme gibi durumlara neden olabileceğinden bu kurala özen gösterilmelidir. Kurallara uygun şekilde gönderilen bu ürünler en kısa zamanda değerlendirilecek ve bu tür yeni arızalı ürünlerde ONARIM, DEĞİŞİM ve İADE işlemlerinden uygun olanı gerçekleşecektir. Sürecin daha hızlı ilerlemesi için onarım, değişim, iade alternatiflerinden hangisinin istenildiği ürün gönderiminde bir dilekçe ile belirtilmelidir.