Sepetim Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Müşteri Hizmetleri

1
Site Kullanımı
Satış Sonrası ve iade işlemleri
Sipariş Takibi Nasıl Yapacaksınız?
Sipariş Temin Süreleri
Ürün iade işlemleri
Teslimat Hakkında bilgiler
Kargo ücretleri
Garantili Şartları ve Sorunlu ürün değişim prosdürleri
Garanti kapsamı dışı işlemler
1
Ödeme İşlemleri
Yasal Şartlar
Alışveriş Güvenliği
Ürünler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Kargo Bilgisi
1

Satış Sonrası ve iade işlemleri

Teslimat Hakkında bilgiler

Siparişe ait ürünlerin müşteriye en kısa sürede kusursuz şekilde ulaştırılmasından duvarsticker.com sorumludur. Teslimat sırasında ürün herhangi bir şekilde zarar görür ise,( Kargo yetkilisi tarafından tutulan tutanak´ istinaden ) ürün müşteriden alınıp, yeni ürünün teslimatı yapılır. Bu gibi durumlarla karşılaşıldığında 7 iş günü içerisinde Duvarsticker Çağrı Merkezi ve/veya Müşteri Destek Merkezi aracılığı ile Duvarsticker.com müşteri temsilcilerine ulaşılıp, bu problemin iletilmesi gerekmektedir.

Bazı durumlarda sipariş gönderiminin tüm aşamaları duvarsticker.com adı altında yapılmayabilir. Bu durumlarda yine de siparişin kusursuz şekilde müşteriye iletilmesi duvarsticker.com’un sorumluluğu altındadır. Ancak siparişin kargo firmasına verilmesinden sonra kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan ve taşıma sırasında meydana gelecek hasarlardan duvarsticker.com sorumlu değildir. Teslimat aşamasındaki sorunlarla ilgili duvarsticker Çağrı Merkezinden veya Müşteri Destek Merkezinden yardım alınabilir.

Siparişlerin teslimatı sırasında müşteriye ulaşamama durumunda, sipariş 3 gün süre ile kargo firmasının ilgili şubesinde bekletilir. Bu tarih içerisinde alınmayıp, ürünün duvarsticker.com’a iade edilmesi durumunda tekrar müşteriye telefon ile ulaşılır ve yeni teslimat zamanı belirlenir. Bu ekstra gönderim durumunda kargo ücreti müşteriye ait olacaktır ve ödemesi teslimat sırasında kargo görevlisine yapılac