Sepetim Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Müşteri Hizmetleri

1
Site Kullanımı
Satış Sonrası ve iade işlemleri
Sipariş Takibi Nasıl Yapacaksınız?
Sipariş Temin Süreleri
Ürün iade işlemleri
Teslimat Hakkında bilgiler
Kargo ücretleri
Garantili Şartları ve Sorunlu ürün değişim prosdürleri
Garanti kapsamı dışı işlemler
1
Ödeme İşlemleri
Yasal Şartlar
Alışveriş Güvenliği
Ürünler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Kargo Bilgisi
1

Satış Sonrası ve iade işlemleri

Ürün iade işlemleri

Özel yapılandırma gerektiren ürünlerin alımında uyumsuzluk gibi problemler yaşanmaması için, ürün siparişinden önce Duvarsticker Çağrı Merkezi veya Müşteri Destek Merkezi yardımı ile müşteri temsilcilerinden destek alınması önerilir. Bu tür ürünlerde Tamamen kişiye özel üretim yapılacağından üretim aşaması başladıktan sonra sipariş iptali söz konusu değildir.

Lisansı satın alınmış ürünlerinin iadesi mümkün değildir. Örnek : Özel olarak Lisanslı bir desen çalışmayı yapılmak istendiğinde görselin satın alma işleminden sonra sipariş iptal edilemez.

Gönderilen ürünler faturasının taşıdığı tarihten itibaren bir ay süreyle muhtemel işçilik ve malzeme kusurlarına karşılık garanti edilmiştir. Kullanma kusurlarından doğacak sorunlar, ya da ürünün kargoda defolu hale gelmesi garanti kapsamı içinde değildir.( Kargo firmasına ürün tesliminde tutturulacak tutanak geçerlidir.) Herhangi bir maldaki üretim hatasının garanti kapsamına dahil olup olmadığına Duvarsticker.com´un Teknik Elemanları karar vermeye yetkilidir

Sipariş ile teslim edilen üründe renk- ebat olarak farklılıklar olması durumunda bedelsiz değişim gerçekleştirilir. tüm bu işlemlerde kargo bedeli duvarsticker.com´ a aittir.

Duvarsticker.comun mamullerinde her türlü tasarım ve model hakkı Duvarsticker.com tarafından satın alımış veyahut tescil ettirilmiştir. Duvarsticker.com´un modelleri yahut tasarımları kopya edilemez, Duvarsticker.com´un yazılı izni alınmaksızın model üzerinde herhangi bir değişiklik yapılamaz.

NOT: Duvarsticker.com’un İade alınamayacak ürünlerin ve iade alımında dikkat edilmesi gerekenlerin listesinde tek taraflı olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.