Sepetim Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Müşteri Hizmetleri

1
Site Kullanımı
Satış Sonrası ve iade işlemleri
Sipariş Takibi Nasıl Yapacaksınız?
Sipariş Temin Süreleri
Ürün iade işlemleri
Teslimat Hakkında bilgiler
Kargo ücretleri
Garantili Şartları ve Sorunlu ürün değişim prosdürleri
Garanti kapsamı dışı işlemler
1
Ödeme İşlemleri
Yasal Şartlar
Alışveriş Güvenliği
Ürünler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Kargo Bilgisi
1

Satış Sonrası ve iade işlemleri

Sipariş Temin Süreleri

Ödemenin yapılıp, finansal onaydan geçmesi ile birlikte siparişe ait ürünlerin tedarik işlemleri başlayacak ve ortalama 2-3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. ( Özel ürünlerde teslim süresi her ürün kategorisinin altında bildirilmiştir.)  Siparişlerde saat 15.00’dan sonra verilen siparişler ertesi iş günü, Cuma günü 15.00’dan sonra verilen siparişler ile Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler, ilk iş günü olan Pazartesi günü işleme alınacaktır.

Siparişlerin teslimatı sırasında müşteriye ulaşamama durumunda, sipariş 3 gün süre ile kargo firmasının ilgili şubesinde bekletilir. Bu tarih içerisinde alınmayıp, ürünün duvarsticker.com’a iade edilmesi durumunda tekrar müşteriye telefon ile ulaşılır ve yeni teslimat zamanı belirlenir. Bu ekstra gönderim durumunda kargo ücreti müşteriye ait olacaktır ve ödemesi teslimat sırasında kargo görevlisine yapılacaktır.

Siparişlerin teslimi sırasında müşterinin sipariş paketini kontrol etmesi gerekmektedir. Ezik, açılmış ve daha başka şüpheli durumlarda kargo paketinin teslim alınmaması ve kargo görevlisine tutanak tutturulması gerekmektedir.

Siparişlerin doğrudan kargo firmasının ilgili şubesine gönderimi yapılmamaktadır. Siparişler, sipariş sırasında belirtilen teslimat adresine yapılır. Sipariş sonrasında ürün teslim edilmeden önce teslimat adresinde değişiklik yapılmak istenirse Müşteri Destek Merkezine yeni soru kaydı açılıp, talebin iletilmesi gerekmektedir.

ÖNEMLİ NOT: Verilen siparişlerin duvarsticker.com yönetim merkezinden ve depolarından doğrudan teslimi söz konusu değildir.