Sepetim Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Müşteri Hizmetleri

1
Site Kullanımı
Satış Sonrası ve iade işlemleri
Ödeme İşlemleri
Yasal Şartlar
Alışveriş Güvenliği
Ürünler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Duvar Sticker Ürünlerimiz
Duvar Saatleri
Büyüme Tabloları
Renkli Sticker - Çocuk Sticker Ürünleri
Kırılmaz Dekoratif Aynalar
Kargo Bilgisi
1





Ürünler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Duvar Saatleri

Dekoratif Duvar Saatleri
Evlerinizin dekorasyonunda yeni ürünlerimizden olan dekoratif saatlerimiz ile dahada farklı ve özel bir hal alacak.. Duvar saatlerimiz Laser ile kesimi yapılan özel materyallerden üretilmektedir. Bu sebeple ahşap ürünler gibi nemden ve sudan etkilenmezler ( elektronik kısımları hariç.) bu sayede dayanımları hat safhaya çıkartılmış olur.

 Saatlerimizden satın aldığınızda size ambalajı içerisinde çalışır durumda pil,akrep yelkovanı ile hazır şekilde gelecektir. 

Satın aldığınız paket içinden saatiniz üzerine monte edilmiş bir biçimde, elektronik düzenek, akrep, yelkovan ve saniye ibresi  ile bir adet Kalem pil ile gönderilecektir.

Duvar saatlerinizi uzun süre  keyifle kullanabilmeniz için aşağıdaki konulara dikkat etmenizi rica ederiz.

Saatinizi ambalajından çıkartınız. Pili arkadaki mekanizma yuvasına, pil kutuplarına dikkat ederek takmadan önce akrep, yelkovan ve saniye kolunu elinizle saat 12.00’yi gösterecek şekilde ayarlayınız.

Akrep , yelkovanve saniyenin  saat 12.00’yi gösterecek biçimde yerleştiğinden emin olduktan sonra sadece yelkovanı, parmağınızın ucu ile saat yönünde çevirerek bulunduğunuz zamana göre ayarlayınız. Pili yuvasına takar takmaz saatiniz çalışmaya başlayacaktır. Saatinizi dikkatlice arkadaki kancasından duvarınızdaki çiviye takınız.

Duvar saatlerinizi dış mekanlarda ve aşırı ısıya maruz kalacak alanlarda ( balkon,bahçe,soba yanı , şömine üstü vb) kullanmamanızı öneririz.

Elektronik aksamın temizliği ve pillerin akıntı yapmamsına karşılık uzun süre kullanmayacaksanız pili yuvasından çıkarınız.

Saatinizi temizlerken sadece  nemli cam bezi kullanın.sert cisimler ve kimyasallar kullarak temizleme yapmayınız. temizlik esnasında akrep, yelkovan ve saniye kollarına dikkat ediniz.