Sepetim Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Müşteri Hizmetleri

1
Site Kullanımı
Satış Sonrası ve iade işlemleri
Ödeme İşlemleri
Yasal Şartlar
Alışveriş Güvenliği
Ürünler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Duvar Sticker Ürünlerimiz
Duvar Saatleri
Büyüme Tabloları
Renkli Sticker - Çocuk Sticker Ürünleri
Kırılmaz Dekoratif Aynalar
Kargo Bilgisi
1

Ürünler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Duvar Sticker Ürünlerimiz

DUVAR STİCKER NEDİR?

Duvar Sticker yepyeni bir dekorasyon anlayışıdır. Çok kısa bir sürede herhangi bir yapışkan yada karmaşık aletler kulanmadan, bir makas ve bir bez ile kolayca hiç yorulmadan uygulanır. İstediğiniz zamanda aynı rahatlıkla söküp çıkarılabilir.

Birbirinden farklı modellerimiz ve renkleri ile seçenekleriniz sınırsız. Evinizin, işyeriniz, aklınıza gelen her mekanın görünümünü ufak bir dokunuşlar tamamen değiştirmek  çok kolay. Üstelik sadece duvara değil düz olan her yüzeye yapışabildiğinden dekorasyon seçenekleriniz çok daha fazla artar.

DUVAR STICKER NERELERE UYGULANIR?

Duvar, duvar kağıdı, fayans, ayna, cam, mobilya,beyaz eşyalar, sert zemin döşemeleri, tavan, alçıpan, tahta…Ve daha bizim aklımıza gelmeyen sizin geliştireceğiniz bir çok yer.

DUVAR STIKERI UYGULAMAK  ZOR MUDUR, NASIL YAPILIR?

Son derece kolay ve yorucu olmayan bir uygulama yöntemi vardır. Stickerin arkasındaki beyaz kağıdı ayırınca, sticker şeffaf olan transfer kağıdında kalır. Üzerinde sticker olan transfer kağıdını  duvara, önceden ayarladığınız yerine yapıştırın. Bir bez ile üzerinden bastırın ve transfer kağıdını yavaşça stickerden ayırıp çıkartın.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Duvar Sticker plastik alaşımlı kendinden yapışkanlı vinil malzemeden üretilmektedir. Plastik özelliği sayesinde kağıt stickerlere oranla çok daha fazla dayanıklıdır, kalkma, ayrılma yapmaz. Dış alanda 8 yıl, iç alanda sonsuz garantisi vardır. Yapıştırılmaması gereken yerler sadece sıvalı duvarlar ve ısı yayan cihazlardır.

DUVAR STICKERI NASIL ÇIKARABİLİRİM VE TEKRAR KULLANABİLİR MİYİM?

Çıkarmak için herhangi bir ekstra solüsyona yada bir alete gerek yoktur. Elinizle tutup yavaşça ayırmanız yeterlidir. Ürünümüz plastik alaşımlı olduğu çıkarırken deforme olur ve tekrar kullanımı mümkün değildir.

DUVAR STIKER HAZIR OLARAK MI GELİYOR, BİZ Mİ KESİP YAPIŞTIRIYORUZ?

Duvar Sitcker size hazır olarak kesilmiş halde gelir, kesip yapıştırmanıza gerek yoktur.

DUVARLARIN SADECE SATEN OLMASI MI GEREKLİ?

Hayır, Yağlı boya hariç düz olan her türlü düz duvara yapışır. Saten,plastik,su bazlı ve duvar kağıdı üzerine rahatlıkla uygulanır.

ÇIKARIRKEN DUVARIMA ZARAR VERİR Mİ?

Eğer duvarınızın alçısı iyi yapılmamışsa ve kalitesiz bir boya kullanılmışsa bölgesel olarak tahribat yapma olasılığı vardır. Duvarınızın kalitesine güvenmiyorsanız çıkarırken bir fön makinesi ile ısıtarak stickerin yumuşamasını sağlabilirsiniz