Sepetim Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Müşteri Hizmetleri

1
Site Kullanımı
Satış Sonrası ve iade işlemleri
Ödeme İşlemleri
Yasal Şartlar
Alışveriş Güvenliği
Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği
Kredi kartı güvenliği
Sitemizin güvenli olduğunu nerden anlayabilirsiniz?
Ürünler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Kargo Bilgisi
1

Alışveriş Güvenliği

Kredi kartı güvenliği

duvarsticker.com anlaşmalı bankalardan sağlamış olduğu Sanal Pos(VPOS) ile kullandığı SSL/SET ve 128 bit şifreleme teknolojileri ile kullanıcılarına güvenli bir alışveriş ortamı sunar.

duvarsticker.com kredi kartı ve diğer önemli bilgilerin girildiği andan itibaren güvenliğini SSL adı verilen özel güvenlik sistemi ile korumaktadır. Güvenlik konusunda öncü kurumlardan olan ve güvenlik sertifikası verme işlemlerini özel prosedürlere bağlayarak, SSL sertifikasını ilgili kurumu kontrolden geçirerek veren Globalsign firması tarafından 128 bit SSL sertikasına sahiptir.

Ödeme ekranında kullanıcıların girdiği kredi kartı bilgileri SSL şifreleme teknolojisi ile doğrudan VPOS aracılığı ile bankaya iletilir ve provizyon alınarak gerekli işlemler tamamlanır. Kredi kartı bilgilerinin girilmesinden provizyon alınana kadar geçen sürede girilen bilgiler 128 bit şifreleme teknolojisi sayesinde %100 güvenlik altına alınır, banka ve kullanıcı hariç duvarsticker.com personeli dahil hiçbir 3.kişi tarafından ulaşılamaz.

duvarsticker.com kullanıcılarının kredi kartı bilgilerini hiçbir şekilde veritabanında saklamaz. Aynı şekilde telefon ile verilen siparişlerde sipariş işleminin bitimi ile birlikte müşteri kredi kartı bilgileri duvarsticker.com tarafından saklanmaz.