Sepetim Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Müşteri Hizmetleri

1
Site Kullanımı
Satış Sonrası ve iade işlemleri
Ödeme İşlemleri
Yasal Şartlar
Alışveriş Güvenliği
Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği
Kredi kartı güvenliği
Sitemizin güvenli olduğunu nerden anlayabilirsiniz?
Ürünler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Kargo Bilgisi
1

Alışveriş Güvenliği

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

duvarsticker.com, kullanıcılarının kişisel bilgilerini hiçbir isim altında ve hiçbir şekilde açıklamamayı ve bu bilgileri korumayı taahhüt ve garanti eder.

duvarsticker.com kullanıcılarının siteye ilk girdiği anda kişisel bilgilerini toplamaz. Sistemin otomatik olarak topladığı bilgiler işletim sistemi, tarayıcı gibi bilgilerden oluşmaktadır. Otomatik olarak toplanan bu bilgiler duvarsticker.com altyapısını iyileştirmek ve kullanıcılarının daha iyi hizmet almalarını sağlamak için kullanılmaktadır.

duvarsticker.com kullanıcılarının kişisel bilgilerini en yüksek güvenlik standartlarında saklamaktadır. duvarsticker.com personellerinin standart ürün teslimi ve bilgilendirme işlemlerinin dışında bu bilgilere erişimi özel kontroller ile mümkün olabilmektedir.

duvarsticker.com, kullanıcılarının e-posta adreslerini, sipariş ve diğer kullanıcı işlemleri ile ilgili bilgilendirmeler dışında kendilerine haftada ortalama bir kereye mahsus olmak üzere duvarsticker.com´la ilgili tanıtım ve kampanya haberleri ile duyuruları göndermek için kullanmaktadır. Eğer bu tip e-postalar da alınmak istemezse Üye İşlemleri sayfasından bu özellik kapatılabilmektedir.

duvarsticker.com, kullanıcılarının kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Bunun yanı sıra T.C. adli makamlarına her türlü adli soruşturma dahilinde, kendisinden istenen bilgileri elinde bulunması durumunda ilgili makamlara sağlayabilir.